GEODAN - tepelné čerpadlo Zem-Voda (Voda-Voda)

Geodan je so svojimi mnohými funkciami pravdepodobne najlepším geotermálnym tepelným čerpadlom. Nízka hmotnosť a nízka výška uľahčujú inštaláciu. Adaptívne ovládanie vrtu, invertorová technológia a WiFi ho robia inteligentnejším. Má jednu z najnižších hladín hluku na trhu, tichý režim, chladivo R32 a  energetickú triedu A +++.

Prospekt na stiahnutie >>

 


 

Adaptívna kontrola vrtu

Geodan je vybavený funkciou adaptívneho riadenia vrtov. To znamená, že Geodan sa automaticky prispôsobuje vašim existujúcim alebo novým vrtom, aby sa minimalizovalo riziko zamrznutia vrtu. To sa dosahuje znížením maximálnej frekvencie, ak sa teplota blíži riziku zamrznutia vo vrte.

 

Chladenie s nízkymi nákladmi

Získajte klimatizáciu s Geodanom jednoduchým chladením z vrtu. Lacné chladenie alebo prirodzené chladenie je šikovným riešením pre ochladenie v lete a to takmer bez akýchkoľvek prevádzkových nákladov.

 

 

Komfortná a tichá prevádzka

Geodan Mitsubishi Electric je navrhnutý ako vysokoefetkívny a ekologický zdroj tepla, ktorý ale dbá aj na nízku hlučnosť. Geodan dosahuje hlučnosť iba 42dB(A), čím sa radí k jednotkám s najnižšou hlučnosťou na trhu.

 

2-zónová regulácia

V záujme rozšírenia možností regulácie teploty v miestnosti je možné dom rozdeliť do dvoch samostatných vykurovacích zón. Znamená to úplne individuálnu reguláciu každej zóny.

 

Možnosť ovládania cez Wi-Fi adaptér MAC-567IF

Ponúkame možnosť ovládania našich jednotiek cez smartphony a tablety prostredníctvom Wi-Fi adaptéra.

 

Protihluková ochrana vo viacerých úrovniach

Trojitá štruktúra ochrany jednotky proti hluku výborné absorbuje vibrácie a hluk vychádzajúci z kompresora.

 

Jednoduchá inštalácia a transport

Nová jednotka tepelného čerpadla zem-voda Geodan je so svojou výškou iba 1750mm ideálna do miestností so snížením stropom, kotolní a pod. Kompresorový modul je možné vybrať, čím sa rozdelí hmotnosť samotnej jednotky. Samotný kompresorový modul má 70kg. Ak je modul vybraný, zvyšok jednotky môže byť transportovaný horizontálne.

 

 


 

V novom vysokovýkonnom tepelnom čerpadle zem-voda (voda-voda) s názvom CRHV je použitá rovnaká technológia ako vo vonkajších jednotkách ZUBADAN CITY MULTI určených pre chladné regióny. Táto technológia priameho vstrekovania chladiva zabezpečuje vysoký vykurovací výkon aj pri nízkych vonkajších teplotách. Vďaka tejto technológii a najnovšiemu vysokoefektívnemu kompresoru je možné vyrábať vodu s teplotou až 65°C. Výkon tepelného čerpadla je 60kW.

Prospekt na stiahnutie >>

 

Získajte energiu zo zeme - Výkon až 60kW

Energia získaná zo zemných zdrojov ako napr. pôda, podzemná voda, jazero, rieka, skala, je prostredníctvom tepelného čerpadla CRHV so systémom zem-voda odovzdávaná do vnútorných priestorov.

 

 

 

Použitie tepelného čerpadla

Vďaka vysokému výkonu tepelného čerpadla CRHV je jeho použitie určené hlavne pre hotely, nemocnice, rezidenčné, či administratívne budovy.