Svetový výrobca Mitsubishi Electric už 85 rokov na trhu

Svetový výrobca Mitsubishi Electric už  85 rokov na trhu

Mitsubishi Electric patrí medzi najvýznamnejších svetových  výrobcov  tepelných čerpadiel, klimatizačných a vetracích systémov, a to už viac ako 85 rokov a stále sa teší výbornej povesti.Vychádza tak z dlhoročnej praxe, skúseností a neustálych technologických inovácií. Ich zariadenia sú celosvetovo známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Každoročne  sa tak umiestňuje na popredných miestach medzi najväčšími výrobcami z celého sveta.

Mitsubishi Electric vytvára komfortnú klímu všade tam, kde ľudia žijú a pracujú. Či už v obytnej sfére alebo komerčných priestoroch. V miliónoch budovách po celom svete sú inštalované produkty spoločnosti Mitsubishi Electric, ktoré reprezentujú najvyššiu technickú úroveň s akou sa môžete v tejto oblasti stretnúť. Potvrdzujú to aj referencie od koncových užívateľov, montážnikov a obchodníkov.

Podľa nášho sloganu, Changes for the Better (zmeny k lepšiemu), sa riadi neustály vývoj našich výrobkov. Výrobný program pre naše výrobky je prispôsobený so zreteľom na potreby dneška a zajtrajška. Všetky naše systémy sú šetrné k životnému prostrediu, energeticky efektívne a veľmi tiché, v skratke navrhnuté tak, aby Vám robili radosť čo najdlhšie.