Nová séria City Multi YLM06.02.2015 12:02

Nová séria City Multi YLM

Predstavujeme Vám novinku zo série City Multi.
Jedná sa o novú radu vonkajších jednotiek s mnohými vylepšeniami a užitočnými funkciami.

Nová technológia plochého výmenníka

Mitsubishi Electric Vám ponúka ako prvý výrobca na trhu revolučný tvar výmenníka s plochými trubkami. Vďaka tomu sa znížil odpor vetra. Zvýšil sa počet trubiek oproti bežným výmenníkom, čím sa zvýšila aj dotyková plocha s chladivom. Nový typ výmenníka zvyšuje výkon a celkovú energetickú efektivitu jednotiek SEER/SCOP.

Technológia nepretržitého vykurovania počas rozmrazovania

Rozmrazovanie jednotky je cyklus, ktorý chráni výmenník vonkajšej jednotky pred namrznutím. S touto funkciou sme zvýšili užívateľský komfort počas rozmrazovania jednotky. Je možné nastaviť viac spôsobov rozmrazovania v závislosti od požiadaviek zákazníka.

Najvyššia energetická efektivita

Najnižšia spotreba energie nás robí lídrom v energetickej efektivite. Nová séria YLM umožňuje vďaka technológii plochého výmenníka, optimálnej distribúcie chladiva a vysokoefektívnemu kompresoru dosahovať maximálnu energetickú efektivitu zariadenia.

Vysokoefektívny kompresor

Nový typ kompresora s novým motorom, vylepšeným materiálom a optimalizovaným výkonom umožňuje zvýšenie efektivity o ďalších 2-7% pri čiastočnom zaťažení systému, čo pozitívne ovplyvňuje sezónnu účinnosť.

Doplnenie menšieho množstva chladiva

Vďaka novému typu výmenníka sa zredukovalo množstvo chladiva, ktoré je potrebné dopĺňať na mieste inštalácie systému. Napríklad pri celkovej dĺžke potrubia 150m by sa znížila potreba doplneného chladiva o cca 10% v porovnaní so štandardnými modelmi. Týmto sa znížia náklady a celkový čas inštalácie systému.