Jednotka mesiaca Jún31.05.2018 10:05

Jednotka mesiaca Jún

 

Predstavujeme Vám jednotku mesiaca Jún.

Využite zvýhodnený nákup na jednu z najžiadanejších jednotiek z nášho sortimentu.

Je vybavená najmodernejšími technológiami v oblasti klimatizácie.

 

 

Maximálna energetická efektivita = úspora nákladov


Jednotky DeLuxe sa vyrábajú s najvyššou energetickou účinnosťou v triede A+++  pre chladenie aj pre kúrenie.

 

3D Isee senzor


Detekuje miesto pohybu osôb v priestore. Môžeme si nastaviť priame smerovanie vzduchu na človeka pri kúrení, alebo nepriame pri chladení. 3D I-see human senzor zistí neprítomnosť človeka v priestore a zníži (pri kúrení), alebo zvýši (pri chladení) teplotu. Po návrate ju opätovne vráti na pôvodnú úroveň.

 

Vysokoefektívna filtrácia - Plasma Quad Filter


DeLuxe jednotka upraví vzduch nielen tepelne, ale ho aj čistí. Obsahuje viac druhov filtrov: Plasma Quad filter, Katechínový filter, Plazmový deodorizačný filter.

 

Týždenný časovač


S týždenným časovačom môžete nastaviť až 4 individuálne spínacie časy pre jeden deň. Jednotku môžete zapnúť alebo vypnúť. Okrem toho môžete v každom spínacom čase nastaviť požadovanú teplotu v miestnosti.

 

Možnosť ovládania cez Wi-Fi


Ponúkame možnosť ovládania cez smartphone, tablet alebo PC. Okrem jednoduchých funkcií zapnutia, vypnutia, alebo nastavenia režimu máte možnosť nastaviť aj teplotu. Taktiež je možné nastaviť týždenný časovač a pozrieť aktuálnu energetickú efektivitu.

 

2-dielna výfuková lamela


Umožňuje veľmi dobrú distribúciu vzduchu do veľkých priestorov. Nastavte si dva rozdielne vzduchové prúdy a smerovanie pre maximálny komfort.

Všetky jednotky z ponuky rezidenčných klimatizácii nájdete tu >>