GEODAN - Tepelné čerpadlá Zem-Voda17.04.2020 03:04

GEODAN - Tepelné čerpadlá Zem-Voda

Geodan je so svojimi mnohými funkciami pravdepodobne najlepším geotermálnym tepelným čerpadlom. Nízka hmotnosť a nízka výška uľahčujú inštaláciu. Adaptívne ovládanie vrtu, invertorová technológia a WiFi ho robia inteligentnejším. Má jednu z najnižších hladín hluku na trhu, tichý režim, chladivo R32 a  energetickú triedu A +++.

Prospekt na stiahnutie >>

 

 

 

 

 

 

 

 

Adaptívna kontrola vrtu

Geodan je vybavený funkciou adaptívneho riadenia vrtov. To znamená, že Geodan sa automaticky prispôsobuje vašim existujúcim alebo novým vrtom, aby sa minimalizovalo riziko zamrznutia vrtu. To sa dosahuje znížením maximálnej frekvencie, ak sa teplota blíži riziku zamrznutia vo vrte.

 

Chladenie s nízkymi nákladmi

Získajte klimatizáciu s Geodanom jednoduchým chladením z vrtu. Lacné chladenie alebo prirodzené chladenie je šikovným riešením pre ochladenie v lete a to takmer bez akýchkoľvek prevádzkových nákladov.

 

 

Komfortná a tichá prevádzka

Geodan Mitsubishi Electric je navrhnutý ako vysokoefetkívny a ekologický zdroj tepla, ktorý ale dbá aj na nízku hlučnosť. Geodan dosahuje hlučnosť iba 42dB(A), čím sa radí k jednotkám s najnižšou hlučnosťou na trhu.

 

2-zónová regulácia

V záujme rozšírenia možností regulácie teploty v miestnosti je možné dom rozdeliť do dvoch samostatných vykurovacích zón. Znamená to úplne individuálnu reguláciu každej zóny.

 

Možnosť ovládania cez Wi-Fi adaptér MAC-567IF

Ponúkame možnosť ovládania našich jednotiek cez smartphony a tablety prostredníctvom Wi-Fi adaptéra.

 

Protihluková ochrana vo viacerých úrovniach

Trojitá štruktúra ochrany jednotky proti hluku výborné absorbuje vibrácie a hluk vychádzajúci z kompresora.

 

Jednoduchá inštalácia a transport

Nová jednotka tepelného čerpadla zem-voda Geodan je so svojou výškou iba 1750mm ideálna do miestností so snížením stropom, kotolní a pod. Kompresorový modul je možné vybrať, čím sa rozdelí hmotnosť samotnej jednotky. Samotný kompresorový modul má 70kg. Ak je modul vybraný, zvyšok jednotky môže byť transportovaný horizontálne.